Kampanyalar

Güven

Whatsapp İletişim:

0 (501) 262 09 67

Kalite

Sosyal Medya:

Tecrübe

Çalışma Saatleri:

Pzt - Cmt; 08:30 - 18:00

TABELA

HİZMETLERİ

En İyi Kalite Baskı, En İyi Kalite Malzeme

KROM HARF TABELA

PLEKSİ HARF TABELA

FİLELİ KROM HARF TABELA

VİNİL GERME TABELA

ALİKOBANT TABELA

DEKOTA TABELA

TOTEM TABELA

ÇATI TABELASI

KAPI İSİMLİKLERİ

İÇ MEKAN LEVHALARI

FENS GİYDİRME (OSB)

YAN (FENER) TABELA

İSKENDERUN KROM HARF TABELA

Kutu harf; Paslanmaz krom malzeme kullanılarak yapılan ve kalitesini hem malzemesi hem de el işçiliği ile ön plana çıkaran uzun ömürlü ve şık bir tabela şeklidir. Paslanmaz malzemenin lazer kesim makinesinde istenilen ebat ve yazı karakterinde kesilmesi ile imal edilir. Led aydınlatmalarla dikkat çekici ve zarif bir tabelaya dönüşür.

 

İSKENDERUN PLEKSİ HARF TABELA

Kutu harf; Pleksi glass malzeme kullanılarak yapılan ve kalitesini hem malze- mesi hem de el işçiliği ile ön plana çıkaran uzun ömürlü ve şık bir tabela şeklidir. Dış hava koşullarına dayanıklı solma yapmayan malzemeden imal edilir led aydınlatma ile fark yaratıcı dikkat çekici bir tabela dönüşür.

 

İSKENDERUN FİLELİ KROM HARF TABELA

Alüminyum Kutu Harf Tabela alüminyum plakanın harfler ve şekiller halinde CNC’de kesilerek istenilen renkte boyanması ile yapılmaktadır. Harflerin yüksekliği istenildiği şekilde olabilir. Alüminyum kutu harf tabela imal edilirken en önemli husus harfler veya şekillerde kesinlikle çapak kalmamalıdır. Bu harflere veya şekillere istenildiği şekilde kalınlık veya yükseklik (kabartma) verilebilir. Daha sonra boyanır ve Yine istenildiği ölçüde  alüminyum levhaya montajı yapılır. İsteğe bağlı ışıklı veya ışıksız yapılır. Genelde en fazla ışık tercih edilir. Işıklı alüminyum kutu harf tabelalar daha dikkat çekici ve daha estetik durmaktadır. Bu nedenle en çok rağbet gören tabela çeşitlerindendir.

 

İSKENDERUN VİNİL GERME TABELA

Vinil germe tabela, dijital baskı yöntemi ile basılan vinilin(branda’nın), profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir. Vinil germe tabela, kasa üzerine monte edilerek ışıklı olarak kullanılabildiği gibi, profil şase üzerine gerdirildikden sonra direkt ışıksız olarakta monte edilebilir.

 

İSKENDERUN ALİKOBANT TABELA

Ekonomik ve Kullanışlı Bir Malzeme Olmasından Dolayı Son Dönemlerde En Çok Tercih Edilen Alikobant Tabelalar Hem İç Mekan Hem Dış Mekan Görsellik Arayan Firmaların En Çok Tercih Ettiği Tabelalardır.

 

İSKENDERUN DEKOTA TABELA

Ekonomik ve Kullanışlı Bir Malzeme Olmasından Dolayı Son Dönemlerde En Çok Tercih Edilen Dekota Malzemesi Hem İç Mekan Hem Dış Mekan Görsellik Arayan Firmaların En Çok Tercih Ettiği Uygulamalardır.

 

İSKENDERUN TOTEM TABELA

Totem tabela imalatında talebinize ve tabelanın takılacağı yerin durumuna göre uygun fiyatlara sizlere çözümler sunuyoruz. Bu tabelalar, genel anlamda çok büyük ve gösterişli tabelalardır, açık alanlarda, şehir- lerarası yollarda, cadde kenarlarında, uzaktan görülebilecek yerlerde ama en çok petrol istasyonlarında ve Outlet Centerlarda kullanılmaktadır.Totemler, yine kendi içinde, ışıksız ve ışıklı totem olarak iki kısma ayrılmaktadır.

 

İSKENDERUN ÇATI TABELALARI

Çatı Tabelaları bir kuruluşun bulunduğu binanın üzerine konularak "biz buradayız" demesini sağlayan dış cephe reklam çalışmasıdır. Totem tabelalar gibi büyük boyutlarda yapılan ve çoğunlukla Izgara Zemin Üzerine Kutu Harflerin konulmasıyla oluşturulan Çatı Tabelaları görsellik ve görünürlük açısında diğer tabelalara göre farklıdır. Boyutları normal tabealaların üstünde olan, otellerin, fabrikaların, okulların ve mobilya firmalarının yoğunlukta seçmiş olduğu bu tabela bir firmanın dışarı açılan kapısıdır. Çatı Tabelaları boyutlarının büyük olmasından dolayı ekstra olarak özen ve tecrübe gerektir. Kurulacak olan karkas sistemi, kullanılacak olan malzeminin çevre koşullarına dayanıklılık süresi, deniz kenarına yakın olan yerlerin oksitlenme problememi yaşaması gibi bir sürü etkeni görüp bunlara önlem alınarak oluşturulması gerekmektedir.

 

İSKENDERUN ARAÇ KAPLAMA

Araç giydirme hizmetimiz tüm araç giydirme çeşitlerini kapsamaktadır. Aracınız, reklam giydirme işleminde ilk önce dijital ortamda giydirilir ve beğeninize sunulur. Siz onayı verdikten sonra baskı işleminin tamamlanmasıyla aracınız giydirilip size teslim edelir. Araç reklam giydirme, günümüzde çok sık tercih edilen bir reklam türüdür. Araç reklam giydirme işlemi, mutlaka profesyonel bir ekip ile yapılmalıdır. Firmamız sizlere araç folyo kaplama, araç üstü reklam giydirme, otobüs giydirme, minübüs dolmuş giydirme, seçim otobüsü giydirme hizmetleri sunmaktadır.

 

İSKENDERUN KAPI İSİMLİKLERİ

İstediğiniz, tasarım, şekil, malzeme ve ölçülere göre üzerinde firmanızın ismi ve logosunu taşıyan yeni model kapı isimlikleri en uygun fiyat ve en iyi kalite güvencesiyle sınırsız kesim ve renk seçeneğiyle.

 

İSKENDERUN FENS GİYDİRME

Genellikle inşaat alanları çevresini belirlemek ve alanı reklam alanı olarak kullanmak için kullanılan reklam çalışmalarıdır. Dış mekanda ve büyük ebat baskılarla kullanıl dığı için çok dikkat çekici ve kullanışlıdır. Genelde OSB Profil sert ve düzleştirilmiş zeminler üzerine germe vinil baskı ile uygulanır.

 

İSKENDERUN YAN TABELA (FENER TABELA)

Tabelalar genellikle insanların veya arabaların bakış açılarında olmayabiliyor o durumlarda devreye Yan Fener Tabela tam bir kurtarıcı olarak girer dükkanınızın mağazanızın her açıdan görünebilir olmasını fark edilebilir olmasını sağlamak istyorsanız ve uzun süreli dikkat çekici aynı zamanda ekonomik tabela yaptırmak istiyorsanız en doğru seçim.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Tel: 0 (531) 550 09 67

Whatsapp: 0 (501) 262 09 67

Mail: dnztac@iskenderunreklamajansi.com

Adres: Kurtuluş Mahallesi 79 Sokak No:29/B

(Yeni İşkur Binası Arkası)

İskenderun Hatay

İskenderun Reklam Ajansı; ajans, matbaa, tabela, promosyon ve reklam ürünleri satışını aynı çatı altında sunan tam hizmet ajansıdır.

©2016 İSKENDERUN REKLAM AJANSI